Konkursy dziennikarskie

Szkolna gazetka Feniks flesz nagrodzona

Rok szkolny 2014/15 zapowiada się dla redaktorów szkolnej gazetki Feniks równie pomyślnie jak lata poprzednie. Listopadowy numer gazetki Feniks flesz został nagrodzony przez jurorów – dziennikarzy dużych dzienników regionalnych w ramach ogólnopolskiego konkursu „Junior w druku”.

Czytaj więcej...

Kolejna nagroda dla szkolnych redaktorów

To już trzecia nagroda dla redaktorów szkolnej gazetki Feniks w tym roku szkolnym. Tym razem jurorzy – dziennikarze patronujący akcji Junior Media – nagrodzili majowo/czerwcowy numer Feniks flesza, w którym znalazły się m.in. relacja ze szkolnej wycieczki uczniów klasy IIIb do Wisły, reportaż o spotkaniu młodzieży ZSZ z przedszkolakami, spis zasad zdrowego żywienia, relacja z konkursu Raciborski Master Chef a także portret Marysi Soboty, uczennicy klasy IIIf, laureatki Konkursu Wiedzy z Prawa Pracy i BHP.

Wszystkich zapraszamy do czytania Feniks flesza na stronie WWW.juniormedia.pl

 

Feniks flesz znowu nagrodzony

W tym roku szkolnym redaktorzy szkolnej gazetki Feniks zostali już dwukrotnie nagrodzeni w konkursie Junior Media Jurorzy – dziennikarze dużych dzienników regionalnych nagrodzili grudniowy i styczniowy numer Feniks flesza. Nagrodą było 250 egzemplarzy każdego numeru wydrukowane w profesjonalnej drukarni w formacie A3, które przyszły na adres szkoły i które mogliście przeczytać.

Czytaj więcej...

Olimpiada Medialna - Finał

Kamil Szypuła z klasy IIe wywalczył w piątek  22 czerwca 2012 w Wyższej Szkole Psychologii Społecznej w Warszawie ex aequo I miejsce w kategorii szkół ponadgimnazjalnych w ogólnopolskiej Olimpiadzie Medialnej. W finale udział wzięło 41 osób – 11 uczniów gimnazjów i 30 uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

Czytaj więcej...