Newsy

Numer 12 e-gazetki Feniks Flesz

Zapraszamy wszystkich do czytania szkolnej e-gazetki Feniks flesz. W majowym numerze przeczytacie m.in. dwudniowym wypoczynku uczniów klasy IIIa w Leśnej Polanie, o kursach zawodowych młodocianych pracowników naszej szkoły, o zawodach strzeleckich na strzelnicy Rafako a także o pasji muzycznej Darii Faraś z klasy Iz.

Czytaj więcej...

Numer 11 e-gazetki Feniks Flesz

Zapraszamy wszystkich do czytania szkolnej e-gazetki. W marcowym numerze Feniks flesza przeczytacie m.in. o projekcie: "Mój wybór, mój zawód, moja kariera",  cukiernicy i piekarze na sweet targach i inne ciekawe artykuły.

Numer 10 e-gazetki Feniks flesz

Zapraszamy wszystkich do czytania szkolnej e-gazetki. W połączonym styczniowo-lutowym numerze Feniks flesza przeczytacie m.in. o styczniowym balu studniówkowym tegorocznych maturzystów, o uczennicach ZSZ – wolontariuszkach WOŚP,

Czytaj więcej...

Numer 9 e-gazetki Feniks flesz

Zapraszamy wszystkich do czytania szkolnej e-gazetki. W listopadowym numerze Feniks flesza można przeczytać  wywiad, który przeprowadził redaktor naczelny Feniksa Martin Kusma z nową dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych, panią Marzeną Czaplińską-Mroczek.

Czytaj więcej...