Harmonogram zajęć pozalekcyjnych - 2014/2015

HARMONOGRAM ZAJĘĆ POZALEKCYJNYCH W ROKU SZKOLNYM 2014/15

W ROKU SZKOLNYM 2014/15 od 26.01.2015

L. P.

Prowadzący

Rodzaj zajęć

Sala

Dzień

Godzina

1.

Bajsarowicz-Placek Mirosława

Zawodowe - wyrównawcze

1 B

środa

14.00 - 14.45

2.

Chudzińska–Latacz Bożena

Matematyka dla maturzystów

30

poniedziałek

14.50 – 15.35

3.

Chyrchel Joanna

J. angielski dla maturzystów

SP

piątek

14.00-14.45

4.

Czerwińska Anna

Biologia dla maturzystów

13

poniedziałek

13.05 – 13.55

czwartek

14.00 - 14.45

5.

Dastig Piotr

Wycieczki, zawody

------

-------

------

6.

Dempniak Anna

Teologiczne

23

wtorek

13.10 – 13.55

7.

Dębczak Anna

Fryzjerskie

29

piątek

15.40 – 16.25

8.

Fiołka Joanna

J. niemiecki - wyrównawcze

SS

środa

9.40 – 10.25

9.

Gotzmann Irena

Zawodowe dla maturzystów

1

czwartek

14.50 – 15.35

10.

Herba Emilia

Zawodowe dla maturzystów

21

piątek – co drugi

12.15 – 13.05

13

Środa

13.10 – 13.55

11.

Jaworek-Wójcik Katarzyna

Recytatorskie lub kółko wyrównawcze

11

Środa

8.00 – 8,45

12.

Kalisz Aleksandra

biblioteczne

Bibl.

Środa

13.10 – 13.55

13.

Kaptur Dariusz

Zaj. wspinaczkowe

Studz

Środa

16.30

Geograficzne-historyczne

22

czwartek

14.50

14.

Kogut Iwona

Wycieczki, SU

------

------

-------

15.

Kozyra Grażyna

Korekcyjno-kompensacyjne

32

Poniedziałek

14.15 – 15.15

16.

Ksiądzyna Elżbieta

WoS, historia

22

Co drugi Poniedziałek

8.00 – 8.45

Poniedziałek

14.00 – 14.45

17.

Kucharczyk Andrzej

Matematyka - wyrównawcze

SS

Czwartek

8.00 – 8.45

18.

Lompart Grażyna

Chemiczne - wyrównawcze

7 A

Wtorek

8.00 – 8.45

19.

Majer-Świecka Wiesława

Gastronomiczne

1B

czwartek

11.30 – 12.15

20.

Monkiewicz Małgorzata

Chemiczne – dla maturzystów

27

Co druga Środa

10.40 – 11.25

21.

Morawiec-Opałka Violetta

j. polski - wyrównawcze

Bibl.

Wtorek

8.50 – 9.35

22.

Niklewicz-Wróbel Iwona

ekonomiczne

17

środa

8.00 – 8.45

23.

Ogonowska Marta

ekonomiczne

SL

poniedziałek

8.00 – 8.45

24.

Paluch Dorota

Przedsiębiorczość-wyrównawcze

27

piątek

12.15 – 13.05

25.

Panic Krzysztof

Egzamin zawodowy

SS

Piątek

13.05 – 13.55

26.

Pękała Barbara

fryzjerskie

29

1. środa mies.

14.00 – 14.45

27.

Piechaczek Piotr

teologiczne

23

poniedziałek

14.00 – 14.45

28.

Piskoń Jolanta

Technologia - wyrównawcze

1 B

Piątek

8.50 – 10.25

29.

Pośpieszny Ewa

rolnicze

1 B

poniedziałek

14.00 – 14.45

30.

Rusin Justyna

Kultura żywego języka

25

piątek

14.00 – 14.45

31.

Sławik Brygida

j. niemiecki dla maturzystów

14

Czwartek

13.10 – 13.55

32.

Skurk Danuta

Wycieczki, sportowe,

pomoc kol.

11

Środa

7.05 – 7.55

czwartek

14.50 – 15.35

33.

Skawińska Jolanta

egzamin zawodowy

21

Piątek

8.00 – 8.45

34.

Stawinoga Małgorzata

j. niemiecki -  wyrównawcze

egzamin zawodowy

14

Wtorek

14.45 – 15.30

SS

8.50 – 9.35

35.

Stępień Joanna

Wycieczki, zawody

------

------

------

36.

Sudenis Artur

Zaj. sportowe, zawody

MOS

poniedziałek

15.35 – 16.20

37.

Synowska Lucyna

strzeleckie

26

wtorek

14.50

38.

Szkurłat Mariola

J. polski dla maturzystów

31

środa

14.50 – 15 - 35

39.

Szramowski Adam

kultura

14

środa

14.50 – 15.35

40.

Tańska Izabela

chemiczne

13

poniedziałek

14.50 – 15.35

41.

Tkocz Barbara

Egzamin zawodowy

17

środa

14.00 – 14.45

42.

Warwas Małgorzata

j. angielski dla maturzystów

11 A

Środa

8.50 – 9.35

czwartek

9.40 – 10.25

43.

Wieczorek Aleksandra

j. angielski -  wyrównawcze

11

Wtorek

14.00 – 14.45

14.50 – 15.35

44.

Zawada Jacek

Zaj. sportowe, zawody

----

----

------