Archiwum 2012

Uczniowie ZSZ w Krwiodactwie - 26.11.2012

Tradycją stało się już  wyjście do KRWIODACTWA. Zawsze dopisuje przy tym duża frekwencja i chęć pomagania innym. Panuje miła i życzliwa atmosfera.Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału, zwłaszcza tych, którzy są już pełnoletni.

Zobacz więcej na naszej galerii tutaj.

Praktyki zawodowe chemiczek z II B

Uczennice klasy II B w terminie od 29.10.2012 do 23. 11.2012 obywały praktyki zawodowe w zakładach przemysłowych znajdujących się na terenie Raciborza:  SGL CARBON oraz HENKEL POLSKA oddziały w Raciborzu. Jedna uczennica odbywała praktykę zawodową w Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej w Opolu.

Czytaj więcej...

Komunikat o stanie czytelnictwa za miesiąc listopad 2012

W miesiącu listopadzie bibliotekę odwiedziło 239 uczniów odnotowano 268 wypożyczeń. Średnia szkoły za miesiąc wrzesień wyniosła 0,4 wypożyczenia na każdego ucznia Naszej Szkoły.

Czytaj więcej...

ZSZ na targach fryzjerskich w Sosnowcu

25 listopada 2012 odbyła się wycieczka dydaktyczna na targi fryzjerskie do Sosnowca, gdzie odbywał się Festiwal Fryzjerski. Uczniowie mogli zobaczyć najnowsze kolekcje fryzur, pokazy uczesań wieczorowych a także podglądać anizowały i przeprowadzilkonkurs o Puchar Śląska. Wycieczkę zorganizowały i przeprowadziły Barbara Pękała, Anna Dębczak, Iwona Kogut.

Czytaj więcej...

Eskulapiada w ZSZ

26 października odbył się w murach ZSZ szkolny etap Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia umownie zwanej ”Eskulapiadą”. Przystąpiło do niej 6 uczniów z  klas I. Zadaniem uczestników było rozwiązanie testu składającego się z 20 pytań testowych (zarówno z jedną poprawną odpowiedzią, jak i pytań o charakterze „prawda-fałsz”). Za przeprowadzenie tego etapu odpowiedzialny był nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa – Beata Kanclerz.

Czytaj więcej...